ÚJRA ÚTON A VÁNDOR DADA SZERKESZTŐSÉG!

Vándordada maszk

Vándor Dada Szerkesztőség programunkban hátrányos helyzetű diákokkal, helyi művészekkel és civil egyesületekkel közösen alakítjuk az adott helyszín és közösség igényeire szabva a múzeumból már ismerős programokat a múzeum falain kívül is. 2023-ban a Pro Filii Alapítvány támogatásával öt különböző helyszínen egy-egy hónapon keresztül tartottunk múzeumpedagógiai foglalkozásokat. Partnereink voltak idén: az esztergomi Határtalan Szív Alapítvány, a Csörögi Tanoda, a KOMA Bázis, a Kesztyűgyár Közösségi Ház és a Kompánia Tanoda. Hamarosan minden helyszínről jelentkezünk egy-egy rövid képes-videós beszámolóval. Utazó múzeumpedagógusaink: Jónás Anna gyógypedagógus/múzeumpedagógus és Forgách Péter esztéta/múzeumpedagógus.

Nézzétek meg beköszöntő kisfilmünket!

Pro Filii logo

2023.12.11