Hangszínek: tárlatvezetés Csatlós Judittal és Bartók Györggyel

Hangszínek: tárlatvezetés Csatlós Judittal és Bartók Györggyel

2023. május 31., 18:00 – 21:00

Csatlós Judit kurátor, muzeológus tárlatvezetés keretében bemutatja a Hangszínek: új zene a történeti avantgárdban című kiállítás koncepcióját, majd Bartók György zeneszerző, népművelő, a Tilos Rádió szerkesztője beszél arról, hogyan kapcsolódik mindehhez John Cage, a Fluxus, a 180-as Csoport, Új Zenei Stúdió és Szombathely.

A közel három órás programra maximum 40 főt várunk.

Regisztráció: kassakmuzeum@pim.hu

A program az UH Fest és a Kassák Múzeum, illetve a SHAPE+ program együttműködésben, a Creative Europe Programme of the European Union társfinanszírozásában jön létre.

UH Fest 2023 Az elmúlt évek számunkra legkedvesebb hagyományát folytatva ősszel ismét nemzetközi zenei fesztivált szervezünk, október első hetében, különböző budapesti helyszíneken. Május 31-ig (és limitált számban) elérhető a legkedvezményesebb bérletünk, amellyel – ha összeadjuk a későbbi napijegyek árát – féláron élhetitek át az UH Fest mind a közel negyven koncertjét, fellépését. Ezzel persze meg is előlegezitek nekünk a bizalmat, illetve segítitek a fesztivál előfinanszírozását. Magukról a fellépőkről a nyár folyamán tudhattok meg egyre többet, a teljes program szeptemberben válik nyilvánossá.

EARLY BIRD BÉRLET