Tárlatvezetés a »K« METSZETEK című kiállításon

2017. április 21., 20:00 – 21:00

Tárlatvezetés Szemző Tibor »K« METSZETEK című kiállításán

Időpont: 2017. április 21. (péntek), 18:00
Helyszín: Kassák Múzeum (1033 Budapest, Fő tér 1., Zichy-kastély)

Tizenkilenc nyelv, tizenhárom helyszín és három életút – hogyan kerül mindez egyetlen metszéspontba? Szemző Tibor audiovizuális installációjában a művész és a kiállítás kurátora tartanak tárlatvezetést, mely egy lehetséges irányt ad a vetített képek és a rögzített hangok egymáshoz való viszonyának értelmezésére. Emellett arra is fény derül, hogyan köthetők a látottak és a hallottak a Franz Kafka utolsó éveit felölelő nagyszabású kutatás eredményeihez.

A tárlatvezetést Szemző Tibor és Kőrösi Boglárka tartja.

Bővebb információ a kiállításról itt érhető el.

A program a BudapestArtWeek keretein belül valósul meg.

Maximum létszám: 20 fő
Regisztráció itt.

Az esemény BudapestArtWeek karszalaggal látogatható.

BudapestArtWeek karszalaggal ingyenesen látogatható múzeumunk, illetve a programokon való részvétel is ingyenes!

A nálunk vásárolt karszalaggal - mellyel a BudapestArtWeek összes résztvevő helyszíne és programja ingyenesen látogatható - közvetlenül a Kassák Múzeumot tudják támogatni.

A Budapesti Tavaszi Fesztivállal közös program.