LEGKEDVESEBB KÉPEM

Petőfi Irodalmi Múzeum – Kassák Múzeum
Ár
ELFOGYOTT

A Legkedvesebb képem című időszaki kiállítás katalógusa. Szerkesztette Csaplár Ferenc. Károlyi Alice, Gergely Ágnes, Román József, Gömör Béla, Haas János, Kis Tibor, Forgács Sándor, Soós Imre, Szécsényi Zsuzsa, Gömör Iván, Mezei Gábor, Hernádi Miklós, Szöllősy Judit, M. Szűcs Ilona, Tompa Mária, Sódorné Nagy Emese, Rainerné Gadányi Éva, Rainer Péter, Haász István, Saphier Dezső, Czapolai Imre, Csongor Dénes, Egri János, Rózsahegyi György, Fehér László, Csaplár Ferenc, M. Várhelyi Vanda, Zsákovics Ferenc, Szöllősi-Nagy András és Nemes Judith, Saphier Mária, Láng István, Kristó Nagy István, Somlyó György, Deim Pál, Benedek Katalin, S. Nagy János, Fejérné Szuchy Ibolya, Heimer György, Szabó Orsolya, Fülöp Csilla, Orbán Júlia, Zsellér Jenő, Engel Tevan Istvánné, Gyurkovics Tibor, Mészölyné Polcz Alaine, Görgényi Frigyes, Kertész Csaba, Molnár Edit és Wehner Tibor írásaival.