AVANTGÁRD SZELFI ÉVÁVAL

Besnyő Éva, Önarckép, Berlin, 1931. Maria Austria Intézet, Amszterdam

2021. április 21-26.

AVANTGÁRD SZELFI

Virtuális sétára invitálunk benneteket a Személyes távolság – Besnyő Éva fotográfiái című kiállításunk online változatában. Besnyő Éva munkásságának megismertetésével ahhoz adunk ötleteket, hogyan lehet a már untig ismert, mindennapi környezetünket a fotózás segítségével újra felfedezni, és miként tudunk, önmagunkra és egymásra figyelve, együtt játszani.

Új ötleteinket sokféleképpen felhasználhatjátok; családi programként, egyéni kalandozásként vagy akár oktatási segédanyagként is.
Pedagógusként a lépéseket követve egy teljes tanórát felépíthetsz a virtuális kiállításlátogatásra és a fotókísérletekre. Ha családtagokkal, barátokkal játszanál, számos elemét felhasználhatod a közös alkotásra. Válasszatok a feladatokból a kedvetek szerint és kísérletezzetek bátran!

Témák és gyakorlatok

+ Önarckép, alkotói attribútumokkal
+ Játék a tükörrel
+ Közös gyakorlat: Páros önarckép tükörrel
+ Szimultán páros portré

Kattintsatok a SzÖSz-Műhely új bejegyzésére a Kassák Múzeum tumbrl oldalán ITT!