S A SZÖVŐGYÁRAK ABLAKÁN KÖTEGBE SZÁLL A HOLDSUGÁR

2021. február 15. - december 31.

“S A SZÖVŐGYÁRAK ABLAKÁN KÖTEGBE SZÁLL A HOLDSUGÁR"

Ha valamikor, akkor mostanában igazán sokat görnyedünk a monitor előtt. Kikapcsolódásként ajánljuk figyelmetekbe a PAPÍRSZÖVÉS technikáját, szőni ugyanis nem csak fonálból lehet!
Legfrissebb tumblr-bejegyzésünkben olyan avantgárd és kortárs képzőművészeket mutatunk be, akik újító, kreatív módon kísérleteztek ezzel a módszerrel.

Ha igazi lélekfrissítő, sőt már-már meditációs tevékenységre vágytok, mindenképpen vágjatok bele! A türelemért és odafigyelésért cserébe, szinte a semmiből készíthettek igazi dizájntárgyat.
A saját tervezésű, egyedi borítóval naplóitokat, kedvenc könyveiteket, füzeteiteket is új ruhába öltöztethetitek.

A SzÖSz-Műhely videójában egy Anni Albers inspirálta pepita noteszborító és egy színes magazinokból készült papírszőttes készítésének lépéseit követhetitek.
Kísérletezzetek bátran a különböző anyagokkal, méretekkel, színekkel és mintákkal és küldjetek nekünk fotót az elkészült borítóról a kassakmuzeum@pim.hu címre!

Kattintsatok IDE!