KIÁLLÍTÁS A FOTELBŐL NÉZVE

2020. december 20-31.

VASÁRNAPI TÁRLATVEZETÉS

Múlt hét végén zárult a Személyes távolság - Besnyő Éva fotográfiái című kiállításunk, amely Besnyőt a modernitás jellegzetes képviselőjeként, karrierjét pedig a konvencióktól mentes női életút modelljeként mutatja be. Amíg elkészül a kiállítás online változata, virtuális tárlatvezetésre invitálunk a Kassák Múzeum kiállítóterébe. Csatlós Judit és Juhász Anna Mária, a kiállítás kurátorai négy kulcsfogalom - szabadság, érintés, tekintet, részvétel - mentén adnak betekintést az életmű személyes, fotótörténeti és részben nőtörténeti vonatkozásaiba utoljára végigsétálva a Besnyő-kiállításon.
Regisztrálni nem szükséges, sőt fel sem kell állnod a reggeli kávé vagy az ebéd utáni süti mellől, mert a fotelből vagy a kanapén heverve is bekapcsolódhatsz!

Várunk szeretettel!

IDE KATTINTS!