2019. december 18.
KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET!
Ezúton szeretnénk kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánni a múzeum barátainak, látogatóinknak, a kollégáknak és mindazoknak, akik munkánkat egész évben segítették.

Köszönjük, hogy idén is figyelemmel kísérték a Kassák Múzeum kiállításait és programjait.

A Kassák Múzeum ünnepi nyitvatartása itt tekinthető meg.

Aktuális időszaki kiállításunk, a GORGONA 1959–1968. Független művészeti törekvések Zágrábban. Retrospektív kiállítás a Marinko Sudac gyűjteményből, 2020. január 5-ig látogatható.

2020. január 24-én, pénteken 18 órakor várjuk a Kassák Múzeum Mattis Teutsch. Avantgárd és konstruktív realizmus című új időszaki kiállításának megnyitójára, amely Mattis Teutsch János (1884–1960) utolsó alkotói korszakát mutatja be új megközelítésben.

Üdvözlettel,
a Kassák Múzeum munkatársai

Képünkön: Nagy Piroska tervezte és készítette játékfigura a húszas évek végéről / Fotó: Lengyel Lajos